no-img
معلمان پژوهنده

نقش بانوان در انسداد مبادی بیسوادی مقاله کامل در قالب ورد و قابل ویرایش در 34 صفحه


معلمان پژوهنده

برنامه سالانه و تقویم اجرایی تدبیر و تعالی مقطع ابتدایی و متوسطه طرح جابر اختصاصی سفارش اقدام پژوهی

ادامه مطلب

نقش بانوان در انسداد مبادی بیسوادی
zip
دسامبر 9, 2017
۱۲,۰۰۰ تومان

نقش بانوان در انسداد مبادی بیسوادی


نقش بانوان در انسداد مبادی بیسوادی مقاله کامل در قالب ورد و قابل ویرایش در 34 صفحه

مقاله نقش بانوان در انسداد مبادی بیسوادی توسط بانک فایل پژوهشی معلمان طراحی و تدوین گردیده است و بسیار کامل و شامل کلیه موارد مورد نیاز در یک مقاله علمی پژوهشی است. بخشی از مقاله نقش بانوان در انسداد مبادی بیسوادی را مشاهده می کنیم .

چکیده

همانطور که می دانیم بانوان نقش مهمی در سواد آموزی کشور دارند و می توانند با قدرت و نفوذی که دارند پدیده بیسوادی را در کشور ریشه کن نمایند. بررسی نقش بانوان در انسداد مبادی بیسوادی سخن تازه ای نیست.فراگیری دانش و آموختن سواد نقش برازنده ای درتکامل شخصیت انسان و رشد جوامع بشری دارد. قبل ازینکه درین مورد سخنی داشته باشیم نخست باید بدانیم که سواد چیست ؟ و چند نوع است؟

سواد توان خواندن و نوشتن و محاسبات ساده ریاضی، بهره مندی از دانش عمومی و اطلاعات سطحی، یا در اختیار داشتن دانش تخصصی و عمیق، سواد تنها به مکتب رفتن ، کارکردن و یا آموختن نیست .سواد تنها این نیست که داکتر شدن باشد بلکه هدف والاتر و بالاتر آن، رسانیدن جامعه به سطح سواد علمی است و سواد علمی یعنی تربیت كودكان و جوانانی آگاه و سازنده كه:

ـ آماده گی رو به رو شدن با شرایط اجتماعی فردا را داشته باشند ، بتوانند مسایل و مشكلات پیچیده جهان فردا را حل كنند؛ مسایلی كه امروز بر ما پوشیده اند، خود را عضو موثر و مسوول جامعه بدانند و بتوانند در تصمیم گیری های اجتماعی مشاركت فعال داشته باشند، توانایی برقراری ارتباط با افراد، حفظ محیط زیست، تنظیم جمعیت و صرفه جویی را داشته باشند،مولد علم و فناوری باشند و توانایی تحلیل مسایل ناشناخته فردا و خلاقیت لازم را برای حل آنها داشته باشند، حافظ و مروج ارزش های اخلاقی و معنوی انسان باشند.  در مقاله حاضر قصد داریم به مقوله نقش بانوان در انسداد مبادی بیسوادی بپردازیم.

کلیدواژه : بانوان ، بی سوادی ، آموزشی ، پرورشی

فهرست مطالب

چکیده. 7

مقدمه. 8

بیان مسئله. 9

درصد باسواد بزرگسالان.. 11

چرا آموزش زنان؟. 12

نقش آموزشى زنان در خانواده‏. 13

نقش زنان در نظام آموزش رسمى کشور. 16

نقش‏هاى آموزشى غیر مستقیم در زنان‏.. 21

انواع سواد. 22

سواد علمی… 24

سواد دیجیتالی… 25

سواد اینترنتی… 25

روز جهانی سواد آموزی… 26

موانع و مشکلات… 29

نتیجه گیری… 30

منابع: 34

برای دانلود مقاله نقش بانوان در انسداد مبادی بیسوادی از این قسمت اقدام کنید.درباره نویسنده

پشتیبانی کاربران بانک نمونه سوال آماده پاسخگویی به شما در خصوص مشکلات احتمالی در خرید یا دانلود یا ارائه نقطه نظراتتان میباشد . سریعترین راه ارتباطه با ما از واتس آپ 09332978858

پشتیبان سایت 1794 نوشته در معلمان پژوهنده دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید