no-img
معلمان پژوهنده

نمونه جدید اقدام پژوهی ترس دانش آموز از معلم - مقطع ابتدایی - معلمان پژوهنده


معلمان پژوهنده

برنامه سالانه و تقویم اجرایی تدبیر و تعالی مقطع ابتدایی و متوسطه طرح جابر اختصاصی سفارش اقدام پژوهی

ادامه مطلب

نمونه جدید اقدام پژوهی ترس دانش آموز از معلم – مقطع ابتدایی
zip
دسامبر 5, 2021
۱۰,۰۰۰ تومان
۱۰,۰۰۰ تومان – خرید

نمونه جدید اقدام پژوهی ترس دانش آموز از معلم – مقطع ابتدایی


اقدام پژوهی ترس از معلم

این نمونه اقدام پژوهی گزینه ای بسیار مناسب برای دانشجو معلمان میباشد و البته همکاران شاغل هم میتوانند از آن استفاده نمایند.

این نمونه در فرمت ورد و قابل ویرایش و در 21 صفحه با رعایت کلیه اصول و شیوه نامه های نگارش اقدام پژوهی در سال 398 تدوین و تنظیم شده است.

با کلیک روی دکمه خرید و طی کردن فرایند پرداخت میتوانید بصورت آنلاین این نمونه اقدام پژوهی ترس از معلم را دانلود نمایید.

بخش هایی از اقدام پژوهی ترس دانش آموز از آموزگار

در ادامه بخش هایی از چکیده و مقدمه اقدام پژوهی ترس دانش آموز از معلم را ملاحظه مینمایید.

مقدمه

از آنجا که می توان گفت نیروی انسانی سرمایه عظیمی است برای پیشرفت علم و فناوری در جهان ، اکثر کشورها از همان ابتدا ، کودکان خود را با روش های صحیح تعلیم و تربیت برای آینده آموزش می دهند .که هر گونه سهل انگاری در این مورد نه تنها باعث می شود که این نیروهای با ارزش تباه بشوند بلکه ممکن است که آموزش های ناصحیح ، آنها را به عاملی برای شکست و نابودی تبدیل کند . مسوولان کشوری ما(به خصوص نهاد آموزش و پرورش) هم به تبعیت از آنها سعی دارند تا آموزش صحیح را از همان دوران کودکی به فرزندان این مرز و بوم ارئه دهند تا اینکه هم برای خودشان ، هم برای جامعه و در وهله ی آخر هم برای کل جهان سودمند باشند. البته در این مسیر هم کار های زیادی انجام گرفته است . که نتیجه ی آن هم در جاه هایی که آموزش به خوبی داده شده است پیداست . اما متاسفانه دیده می شود که در بعضی موارد در بعضی نقاط از کشور آنگونه که باید به آموزش دانش آموزان توجه شود ، دقتی صورت نمی گیرد و باعث دلزدگی بسیاری از آنها از درس و مدرسه گشته است که نتایج زیان بار آنها ملموس و آشکار است . حال یکی از دلایلی که در مناطقی از سرزمین ما مانع از آموزش مفید و کار آمد می گردد ، ترس و هراس های نابجایی است که بیشتر در دانش آموزان دوره ی ابتدایی از آموزگاران و معلمان آنها وجود دارد . حالا که ما متوجه شده ایم که چنین مشکلی در جامعه ی ما وجود دارد هرکسی به نوبه خود وظیفه دارد تا در جهت هموار سازی این مشکل بزرگ دست به کار شود . ما هم وظیفه خود دانستیم که برای رفع یک چنین مشکلی که در یکی از مناطق کوچک کشورمان وجود دارد راه حلی پیدا کنیم  . که حداقل ترس دروغین یک کودک مظلوم را برطرف سازد .

 برچسب‌ها :

درباره نویسنده

پشتیبانی کاربران بانک نمونه سوال آماده پاسخگویی به شما در خصوص مشکلات احتمالی در خرید یا دانلود یا ارائه نقطه نظراتتان میباشد . سریعترین راه ارتباطه با ما از واتس آپ 09332978858

پشتیبان سایت 1795 نوشته در معلمان پژوهنده دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید