no-img
معلمان پژوهنده

اقدام پژوهی اضطراب نمونه کامل و دقیق در قالب ورد و قابل ویرایش


معلمان پژوهنده

ادامه مطلب

اقدام پژوهی اضطراب با موضوع چگونه توانستم اضطراب شدید دانش آموزم رابرطرف کنم
امتیاز 5.00 ( 4 رای )اقدام پژوهی اضطراب با موضوع چگونه توانستم اضطراب شدید دانش آموزم رابرطرف کنم">
zip
اکتبر 12, 2022
۱۰,۰۰۰ تومان
۱۰,۰۰۰ تومان – خرید

اقدام پژوهی اضطراب با موضوع چگونه توانستم اضطراب شدید دانش آموزم رابرطرف کنم


اقدام پژوهی با موضوع اضطراب دانش آموز ابتدایی

اقدام پژوهی اضطراب دانش آموز ابتدایی تدوین شده در سال 1401 در فرمت فایل قابل ویرایش ورد از سایت معلمان پژوهنده دانلود کنید .هم اکنون بیش از 30 نمونه اقدام پژوهی اضطراب دانش آموز جهت دانلود آموزگاران ابتدایی , دبیران , مدیر , مشاور و معاونین مدارس , سرپرست خوابگاه, بارگذاری شده است. همکاران ما در دپارتمان اقدام پژوهی معلمان پژوهنده بصورت مرتب در حال انجام پروژه های اقدام پژوهی در این موضوع هستند و علاوه بر آن بیش از 30 نمونه اقدام پژوهی در مورد اضطراب دانش آموز هم جهت دانلود در سایت بارگذاری کرده ایم . تا چه قبول افتد و چه در نظر آید

نمونه موجود اقدام پژوهی اضطراب دانش آموز ابتدایی با موضوع چگونه توانستم اضطراب شدید دانش آموزم رابرطرف کنم را همینک میتوانید دریافت کنید.

۱۰,۰۰۰ تومان – خرید

توصیف وضع موجود

بخشی از توصیف وضعیت موجود اقدام پژوهی اضطراب دانش آموز

اینجانب در سالتحصیلی ………………….. در آموزشگاه…………………در پایه  …………………….. تدریس می کنم. به واسطه موقعیت جغرافیایی مدرسه در کلاس درس من دانش آموزانی در حال تحصیل هستند که از وضعیت درسی خوبی برخوردارند. در میان این دانش آموزان کودکی به نام ……………… وجود دارد که در اوایل سال تحصیلی …………………….. دچار اضطراب و اضطراب شدیدی بود به طوری که مرا واقعا به فکر وا می داشت و موجب اضطراب من و هم کلاسی هایش شده بود. میزان اظراب دانش آموز مورد نظر به حدی زیاد بود که او همواره رنگ و رویش سفید بود. در  پاسخ به پرسش های کلاسی دستپاچه می شد و دست و پایش را گم می کرد.سر کلاس آرام و قرار نداشت و همیشه به دستشویی و آبخوری می رفت بر اثر اضطراب و اضطراب گاهی حالت تهوع داشت و واقعا باعث اضطراب من شده بود . با این که در کلاس تدریس امسال من دانش آموزانی با اختلالات دیگر هم وجود داشتند تصمیم گرفتم اولویت اولم در کنار تدریس مباحث روزانه کلاسی کمک کردن به ……………….. جهت غلبه بر مشکلی که داشت کنم بنابر این تصمیم گرفتم به او کمک نمایم و اقدام پژوهی خود را پیرامون کمک به مشکلات وی به مرحله اجرا در بیاورم.

آیتم ها و سرفصل های پژوهش

گردآوری اطلاعات (شواهد ۱) در رابطه با  اضطراب 

تجزیه و تحلیل و تفسیر داده ها در رابطه با اضطراب 

انتخاب راه جدید موقتی دررابطه با  اضطراب 

اجرای طرح جدید و نظارت بر آن در رابطه با اضطراب 

گردآوری اطلاعات (شواهد ۲) در رابطه با  اضطراب 

ارزشیابی تاثیر اقدام جدید در رابطه با اضطراب 

تجدید نظر و دادن گزارش نهایی در رابطه با اضطراب 

نتیجه گیری در رابطه با اضطراب

پیشنهادات در رابطه با اضطراب

منابع و ماخذ مورد استفاده در رابطه با اضطراب 

۱۰,۰۰۰ تومان – خرید

عناوین و تیترهای موجود در اقدام پژوهی اضطراب

نمونه دانلودی اقدام پژوهی اضطراب دانش آموز ابتدایی بصورت فایل ورد و تدوین شده در سال 1401 + 30 نمونه اقدام پژوهی با موضوع اختلال اضطراب دیگر

تیترهایی که در این اقدام پژوهی اضطراب وجود دارد شامل موارد زیر است:

عنوان مطلب در رابطه با  اضطراب

پیشگفتار در رابطه با  اضطراب 

مقدمه  موضوع در رابطه با اضطراب 

شناسایی مسئله در رابطه با  اضطراب 

برای دانلود اقدام پژوهی اضطراب و دریافت دانلود اقدام  پژوهی معلم دبستان از لینک خرید استفاده نمایید.

۱۰,۰۰۰ تومان – خرید

تاریخچه پژوهش

نمونه دانلودی اقدام پژوهی اضطراب دانش آموز ابتدایی بصورت فایل ورد و تدوین شده در سال 1401 + 30 نمونه اقدام پژوهی با موضوع اختلال اضطراب دیگر

در حوزه ی آموزش و پرورش در سال 1940 در ایالات متحده آمریکا اقدام پژوهی آغاز شد . کورت لوین در سال 1994 واژه ی « تحقیق عمل » را وضع کرد و آن را به عنوان روشی برای حل مشکلات ناشی از جنگ جهانی دوم که برای افراد انسانی به وجود آمده بود به کار گرفت .

در سال 1960 اقدام پژوهی به اوج خود رسید و بیشتر در مرود مسائل نظامی ایالات متحده در سطح گسترده ای به کار گرفته شد و سپس در وزارت آموزش و پرورش آن کشور اشاعه یافت . در سال های 1967 تا 1972 پژوهش معلمان به یک جنبش تبدیل شد . گروههای پژوهش معلم در انگلستان ، استرالیا ، امریکا ، کانادا ، اسکاندیناوی ، فرانسه ، شیلی و برخی از کشورهای دیگر تشکیل شد . « پروژه تدریس فورد » بین سال های 1973 الی 1976 تحت سرپرستی جان الیوت در انگلستان نقطه عطف دیگری در روش تحقیق عمل آموزش به حساب آمد . در کشور ما پژوهشکده تعلیم و تربیت ، آموزش های پژوهش به معلمان را کانون توجه قرار داده است .

از سال 1375 برنامه معلم پژوهنده توسط پژوهشکده تعلیم و  تربیت طراحی و اجرا گردیده است . معلمان با ثبت و گزارش اقدام پژوهی خویش در قالب یک اثر پژوهی ، در برنامه معلم پژوهنده مشارکت می کنند و تجارب خود را با سایر معلمان به اشتراک می گذارند .برچسب‌ها :
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.