no-img
معلمان پژوهنده

سئوالات متداول - معلمان پژوهنده


معلمان پژوهنده

برنامه سالانه و تقویم اجرایی تدبیر و تعالی مقطع ابتدایی و متوسطه برای دانلود مقاله پرسش مهر 23 با موضوع شاخص های مدرسه خوب کلیک کنید مقطع ابتدایی و متوسطه

صفحه جدا

سئوالات متداول


  • سایت بانک فایل پژوهشی معلمان چقدر سابقه دارد ؟

پاسخ : سایت بانک فایل پژوهشی معلمان متشکل از تیم کارآمد و متخصص فرهنگی واز  تعدادی از دبیران متخصص و مجرب و با سابقه بالا در امر پژوهش تشکیل شده است. این تیم متخصص بیش از 5 سال تجربه همکاری با فرهنگیان از طریق اینترنت و فضای مجازی دارد و تاکنون سایت های مختلفی را طراحی و پشتیبانی محتوایی نموده است. سایت های کانون تخصصی دانشجو،کافی نت دانشجو (فرهنگیان)،ایران کارآموز و در نهایت سایت حاضر نمونه هایی از فعالیت های بیشمار این گروه تخصصی می باشد.این سایت فعالیت هایی چون : اقدام پژوهی ،درس پژوهی ،گزارش تخصصی ،برنامه سالانه ،تقویم اجرایی،طرح جابر بن حیان،طرح کرامت،طرح تعالی مدیریت کیفیت مدار،طرح تدبیر،پروژه مهر،طرح درس،طراحی آموزشی،سناریو و الگوی تدریس،پیک نوروزی و….را در راستای بهینه سازی و ارتقای کیفیت فرهنگیان انجام میدهد.

  • مقالات و پژوهش های آموزشی ما از چه منابعی تامین می شود؟

پاسخ:منبع مقالات و پژوهش های  ما خود فرهنگیان و استفاده از مقالات غیر اینترنتی و ترجمه کتب آموزشی می‌باشد .و همگی توسط تیم تخصصی فرهنگیان مجموعه اداره می شوند.

  • آیا ما با آموزش و پرورش قرار داد داریم؟

پاسخ:خیر، این سایت و سایر سایت های زیر مجموعه ما فقط برای همکاری با فرهنگیان تأسیس شده اند و به هیچ ارگانی وابسته نیستند..

  • آیا این سایت زیر نظر تیم فرهنگی مدیریت می‌شود؟

پاسخ:بله. تقریبا همه اعضای سایت ما فرهنگی و متخصص امور پژوهشی می باشند.

  • آیا مقالات،اقدام پژوهی،درس پژوهی و…. موجود در این سایت مورد قبول آموزش و پرورش واقع می شود؟

پاسخ:با توجه به وقتی که برای کارمان میگذاریم و اطلاع از بخشنامه های جدید و ویرایش های سال تحصیلی اخیر  بیش از 90 درصد کارهای ما علاوه بر اینکه مورد قبول واقع می گردند،حائز رتبه نیز می شوند.

  • می پرسید برای خرید آنلاین آدرس ایمیل ندارید و مشکل دارید ؟

پاسخ : کافی است ایمیل aminsaleh2031@gmail.com رو وارد کنید . بعد از پرداخت اینترنتی لینک دانلود نمایش داده می شود. در صورتی که باز هم مشکل داشتید حتما با ما تماس بگیرید.

  • آیا در صورتی که تمایل به خرید اینترنتی نداشته باشید به صورت دیگری هم امکان خرید وجود دارد؟

پاسخ : بله امکان کارت به کارت هم وجود دارد.شما مبلغ مورد نظر را به شماره کارت شماره 5894631871289823 بانک رفاه محمد صالح واریز و فایل را توسط  ایمیل تحویل می گیرید.

  • شما می خواهید اقدام پژوهی،درس پژوهی و …. را سفارشی انجام دهید و خودتان موضوع را به ما بدهید ،می پرسید آیا این امکان وجود دارد؟

پاسخ : بله این امکان برای شما وجود دارد که از طریق ایمیل aminsaleh2011@gmail.com سفارش خود را بفرمایید.تیم ما در سریعترین زمان ممکن سفارش شما را انجام می دهد.